Diğer

Rektör Tabakoğlu’dan baldız atamasına dair açıklama

Trakya Üniversitesi Rektörü Erhan Tabakoğlu’nun baldızı Nihal Tan Kaçar’ı üniversite kadrosuna almasına ilişkin olarak “Aile ve Sosyal politikalar bakanlığında kadrolu bilgi işlem memuru idi. Aday memurluğu bitince muhavafakat (Muvafakat) istedik, kurumu verdi. Bizimde (-de ayrı) bilgi işlemde ciddi ihtiyaç vardı kabul ettik. 3 yıldır çalışıyor. Evli çocuklu bir hanım. Allah’ tan korkmayanlar için yaşasın cehennem.” dedi.

REKTÖRDEN BALDIZINA ‘KADRO’ KIYAĞI
Trakya Üniversitesi Rektörü Erhan Tabakoğlu, baldızı Nihal Tan Kaçar’ı üniversiteye naklen aldı.

Kısa süre içerisinde sosyal medyada tepki çeken olay, birçok kullanıcının dikkatini çekti ve Tabakoğlu’ndan konuya ilişkin bir açıklama beklendi.

“ZATEN MEMURDU, NAKLEN ALDIK, ALLAH’TAN KORKMAYANLAR İÇİN YAŞASIN CEHENNEM”
Tabakoğlu da Twitter hesabından olayla ilgili bir paylaşım yaptı.

Tabakoğlu, “Aile ve Sosyal politikalar bakanlığında kadrolu bilgi işlem memuru idi. Aday memurluğu bitince muhafakat (Muvafakat) istedi kurumu verdi. Bizimde (-de ayrı) bilgi işlemde ciddi ihtiyaç vardı kabul ettik. 3 yıldır çalışıyor. Evli çocuklu bir hanım. Allah’ tan korkmayanlar için yaşasın cehennem.” dedi.

Kaynak

Doç. Dr. Vahdet ÖZKOÇAK

Öğretim Elemanları SENDİKASI (ÖGESEN) Öğretim Elemanları Derneği (ÖGEDER) Eğitimsel Çaba Derneği (EÇD) Genel Başkanı ve Antropolog

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu